Hakkımızda

12 yıl ve gelecek

Yüksek Yetkinlik

12 Yıllık Deneyim

Yüksek Çözüm Performansı

Hukuki Bilgilendirme

Yasal prosedürler hakkında detaylı ve doğru bilgiye ulaşmanızı sağlıyor, hak ve yükümlülüklerinizi bildiriyoruz.

Danışmanlık

Kurumsal ve bireysel danışmanlık hizmetlerinde saygın ve itibarlı bir profili olan hukuk büromuz, çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyar..

Hedef ve Sonuç

Hedeflenen başarılı sonuçlara ulaşabilmek için gereken bilgi, donanım ve tecrübeye sahibiz. En doğru stratejiyi sizlerle birlikte değerlendiriyor, olumlu sonuçlara ulaşıyoruz.

BANKO HUKUK BÜROSU

Banko Hukuk Bürosu, kendi alanlarında uzman avukatlar ve proje danışmanları ile işbirliği yaparak uluslararası şirketlere her türlü hukuki danışmanlık hizmetini sunmaktadır. Müvekkillerimizin başarısı, bizim başarımızın odak noktasıdır.

Ankara, Türkiye merkezli olarak faaliyet gösteren Banko Hukuk Bürosu, çalışma alanlarında en üst düzey hukuki hizmet sağlayıcılarından biri olarak tanınmaktadır. Enerji sektörü, deniz üstü sondaj, bilgi teknolojileri, inşaat sektörü, pazarlama ve birçok farklı faaliyet alanında uluslararası şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bunun yanı sıra bireysel hukuki danışmanlık hizmeti sunan hukuk büromuz ceza hukuku ile aile hukuku başta olmak üzere birçok alanda üstün hukuki hizmet sunmaktadır.

Banko Hukuk Bürosu, genellikle İngilizce ve Türkçe olarak faaliyet göstermektedir.

Hukuk Büromuzun temel hedefi, istenen sonuca en kısa sürede en efektif şekilde ulaşmaktır.

Hukuki Çözüm ve Liderlik

İhtiyaçlara uygun hukuki çözümleri sunabilmek amacı ile Banko Hukuk bünyesinde, alanında uzman avukatlardan oluşan departmanlar bulunmaktadır. Oluşturduğu güçlü hukuki altyapısını her zaman dinamik tutan Banko Hukuk, bugünün ve geleceğin dünyasında hukukun öncü isimleri arasında yer alacaktır.

Mesaj Gönder
Sorunuz mu var?
Scan the code
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?